Inspirace

Tipy na Vánoční dárky #proženu

 Ani se nenadějeme a máme tu Vánoce. Rozhodla jsem se s Vámi podělit o pár tipů na Vánoční dárky pro ženy.
Vzhledem k tomu, že v poslední době lidem nejde tolik o dárky, jako spíš o to být zdraví a s rodinou, tak je poměrně těžké nějaký dárek vymyslet, ale pořád jsou dárky, které nikdy nikomu neuškodí, naopak udělají radost.

Powerbanka

Určitě mnozí z nás powerbanku vlastní nebo o ní už dlouho básní. Upřímně sama za sebe mohu tuto věcičku doporučit, protože co si budeme povídat, ale v dnešní době každý sedí nebo stojí s telefonem v ruce a baterie se nám vybíjí a vybíjí. Když přijde na to, že nám telefon brečí, že chce připojit nabíječku a zrovna nemáme zásuvku, tak pouze vytáhnete nabitou powerbanku a nabíjíte 😇.
Co se týče přímo této od Avacomu, tak ji mám doma a jsem s ní spokojená! Má možnost nabíjení až 10000 mAh a nabíjí opravdu rychle. Vzhledem k tomu, že nekouřím klasické cigarety, ale elektronickou iQos, tak se mi taková hodnota powerbanky opravdu hodí. Například, když jsme s přítelem byli na tzv. boudě, kde není možno si nabít telefon nebo cokoli, tak se mi powerbanka opravdu hodila, nabila mi jak telefon do plna, tak i iQos 😊

Na alza.cz ji najdete za 859 kč -> zde

Fitness náramek / hodinky

Někomu to už možná může přijít jako klišé, ale ano i tyto fitness hodinky doporučuji, ale samozřejmě můžete vybrat jakékoliv. Já osobně mám doma dvoje. Jedny jsou přímo ty na obrázku za 599 Kč a druhé mám za 4600 Kč od Fitbit! Víte co je na tom nejsmutnější ? Ty za 599 Kč mi přijdou o dost praktičtější, elegantnější a hlavně VODOTĚSNÉ, což hodinky za 4600 Kč nejsou ‼️.

Najdete na alza.cz -> zde

Kniha

Jasně i toto možná nebo spíš určitě najdete asi všude, kdo na toto téma článek píše, ale jak se říká. Maličkostmi se dělá snad větší radost než velkými dary. Když si nenápadně zjistíte, jakou dotyčnou knihu zrovna Vaše známá, přítelkyně, babička nebo maminka hledá, tak máte o radosti a úsměv na tváři postaráno 🥰.

Huňaté svetry

Další kousek oblečení nikomu ve skříni určitě neuškodí, kord krásný huňatý a teplý svetr takhle na zimu. Dneska jsou tyto svetry silně v módě a uděláte jím tak velkou radost, řekla bych, že každé ženě. Svetry se dají sehnat dnes opravdu kdekoli 🥳.

Voňavka

Posledním tipem na dárek dávám voňavku. Voňavkou nic nezkazíte. Ženy se rády voní, takže určitě i kdyby do sbírky k dalším voňavkám, tak další rády přivítají. Pokud víte jaký má ráda styl, tak hurá do parfumérie 💕.

V dnešní době si lidé vzájemně říkají co by si přáli, takže dnes není tak těžké nějaký dárek pod stromeček zabalit.

Jaké tipy máte Vy ? Už máte nějaký dárek koupený? Já se přiznám, že ještě ani jeden 😋.

Snad to stihnu co nejdřív.

Užívejte zbytek dne a mějte se krásně.

 

5 thoughts on “Tipy na Vánoční dárky #proženu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top