Být maminkou Vaření

Ondra a jeho snídaně

Krásné pondělí 🥰

Dnešní počasí je opravdu lenivé. Malý byl od minulého pátku semnou doma, protože byl nemocný, měl ošklivý kašel a rýmu a naštěstí už jsme z toho nejhoršího venku.

Školka jezdí každé pondělí na plavání, tak jsem si řekla, že malého nechám aspoň do 12h doma, a pak ho dám na oběd a celé odpoledne  do školky. No byl to po víc jak týdnu boj, závislost se vyklubala rychle, a tak se malému od maminky nechtělo 🙈, ale nakonec jsme to zvládnout museli.

Ráno jsem neotálela a udělala Ondrovi jeho oblíbenou snídani. Borůvkový (nebo jakýkoli ovocný jogurt) a müsli, podle výrazu si můžete všimnout, že to opravdu miluje ❤️.

Čím Ondru stravuji? (když není ve školce)

Občas mi chodí dotazy právě na toto téma, čím 2,5 ročního syna stravuji.

Tak jak píšu. K snídaní jogurt a müsli nebo když je opravdu na spěch tak brumík nebo jen ovocný jogurt. Svačina se většinou u nás skládá z nějakého ovoce. Oběd malému podávám v té samé podobě co jíme doma s přítelem, samozřejmě nekořeníme ani tolik nesolíme, vždy vše až na talíři. K svačině dostává nějakou sušenku, jogurt nebo ovoce a k večeři buď to co bylo k obědu nebo vymýšlíme studené či teplé večeře. Malý už není miminko, takže se může stravovat skoro vším co dospělý, pokud to nejsou nějaké prasárničky 😂.

Vše s mírou, a když už tak mu dáme ochutnat i to, co není vhodné, aby věděl jaké mňamky občas na talíři máme 😋.

Teď vařím zrovna boloňské špagety, tak i Vy kteří právě večeříte nebo vaříte večeři, přeji Vám dobrou chuť 😊

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top