Beauty koutek

Odličovač // Douglas Essential

Krásný pátek Všem, konečně pátek 🌸. Dny nám utíkají jako voda, za chvilku tu máme advent. Mě už to včera trochu popadlo, tak jsem začala zdobit na Vánoce 🎄. Teď už ale k věci, spíš ke katastrofě z mé strany.

Nedávno jsem se zastavila v nově otevřeném douglasu v Letňanech, kde jsem si koupila rtěnku a odličovací olejíček. Hned jak jsem psala na začátku, je to katastrofa, ale každá máme pleť jinou, někomu to může sedět, ale já mezi nimi vážně nejsem.

Šla jsem se tam jen podívat a hlavně poprosit o vzorky voňavek. Když jsem tam byla, tak jsem se rovnou zeptala na radu prodavačky. Už déle mě trápí akné a teď v zimě suchá pleť, jakože opravdu hodně. Můžu hydratovat čímkoli, ale nepomáhá. Když jsem si dřív kupovala od Douglas odličovací pěnu, byla jsem s ní spokojená, jenže tu už neprodávají, změnilo se to na odličovací gel, ale není na suchou pleť, takže jsem si ho domů nevzala, ba naopak byl mi doporučen odličovací olejíček, který prý krásně odličuje a hydratuje Vaši pleť! Ano věřila bych tomu, ale nebyla jsem hloupá a koupila jsem si na vyzkoušení miniaturku za 149 Kč, a ještě že tak! 😬

Když jsem se s tímto olejíčkem snažila odlíčit, tak dost marně, prostě to nešlo, sedřela jsem si oči neskutečným způsobem, pálili mě a dlouho jsem je neměla tak zarudlé, jako po tomto produktu, nejhorší na tom je, že i druhý den ráno! 🤨

Když se odličuji čímkoli jiným, tak vypotřebuji 3 odličovací tampónky, s tímto jsem použila 6. Nevadí dala jsem tomuto olejíčku ještě jednu šanci, což byla chyba! 🙈 Na obalu je jasně psáno Face & Eyes, tak jsem s tím vzala celý obličej. Druhý den, vyrážka, která mě úkrutně svědila, zarudlá pleť a po pár dnech krupička na pleti. Dámy tento odličovací olejíček stojí ve velkém balení okolo 460 Kč, takže pokud nechcete za zkoušku vyhodit tolik peněz, ale přece jen by jste rády věděly jak to opravdu funguje, vyhoďte ,,jen“ 149 Kč, nebude Vás to pak tolik mrzet.

Za mě totální mínus. 

Hodnocení 0/10

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top